MENU
enovigo hosting

Hosting

Pro naše klienty poskytujeme špičkový hosting zaměřený na rychlost, spolehlivost a bezpečnost.

Nezávazně poptat

Proč hosting u nás?

Specializované servery
CRM, e-shopy, webové stránky a další aplikace provozujeme na velmi výkonných dedikovaných serverech s SSD disky. Servery běží na OS Debian se speciálními aplikacemi a konfigurací vyladěnou pro maximální výkon Vašich projektů.
Vysoká spolehlivost a dostupnost
Servery jsou umístěné ve špičkových Evropských datacentrech OVH s garantovanou dostupností minimálně 99.95 %. Servery mají připojení k internetu s rychlostí 1 Gbps.
Pravidelné zálohování
Databáze se z produkčního serveru replikují na záložní servery v reálném čase. Všechny soubory z produkčního serveru se přenáší na záložní servery každých 5 minut. V případě fatálního výpadku produkčního serveru tak máme kompletní data nejpozději 5 minut zpět umístěná minimálně ve dvou jiných datacentrech po Evropě. Jednotlivé servery jsou od sebe fyzicky vzdálené od 100 do 500 km. Zálohy dat udržujeme až 1 rok zpětně - na produkčním i na všech záložních serverech.
IP Failover
Díky funkci IP Failover můžeme během pár minut jednoduše přepnout produkční server na některý ze záložních bez nutnosti měnit DNS záznamy jednotlivých domén.
Nonstop monitoring
Na provoz a funkčnost jednotlivých projektů, serverů a systému zálohování máme vytvořený komplexní monitoring. V případě jakéhokoliv problému nebo výpadku o něm okamžitě víme a můžeme jej začít řešit.
Pravidelné aktualizace
Všechny servery udržujeme aktualizované a v optimální kondici. Stejně tak zajišťujeme i automatické aktualizace jádra a administrace našich systémů pro CRM, e-shopy a webové stránky.

Poptejte nezávazně Váš hosting na míru

Nezávazná poptávka